poniedziałek, 4 grudnia

Centrum Mądrej Zabawy Smart Kids planet idealne miejsce dla każdego dziecka.

Chcesz zagwarantować swoim potomkom rozrywkę na najwyższym poziomie, a równolegle zatroszczyć się o ich rozwój? Kładziesz nacisk na bezpieczeństwo? Poszukujesz miejsca, jakie bazuje na najbardziej uznanych nurtach w podejściu do nauczania oraz edukacji potomstwa? SmartKidsPlanet to miejsce, jakie w pełni Cię usatysfakcjonuje. To innowacyjne Centrum Mądrej Zabawy, jakiego idea oparta została na nurcie edutainment, czyli edukacji przez zabawę. To miejsce, w którym Twoje dzieci będzie się doskonale bawić. Bez trudu znajdziesz tu rozrywkę bezbłędnie dostosowaną zarówno do wieku, jak i priorytetów własnej pociechy.

Jakie atrakcje dla potomków oferuje SmartKidsPlanet?

Założone przez nas w Warszawie Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, jakie tworzy niezwykle troskliwie opracowana przestrzeń. Obejmuje ona aż 1600 metrów kwadratowych, które pozostały podzielone na dziewięć stref. W jakiejkolwiek z nich znajdują się rozmaite atrakcje dla dzieci. Wszystko jest przemyślane – w stworzonym przez nas centrum nic nie znalazło się przypadkowo. Centrum zaprojektowaliśmy tak, aby znalazły się w nim strefy pasujące dla dzieci w przeróżnym wieku. Do nas możesz przyjść z maluszkiem, jaki nie ukończył jeszcze trzech lat. Nie świadczy to niemniej jednak, że starsze dzieci nie odnajdą tutaj czegoś dla siebie. Proponujemy atrakcje należyte dla pociech aż do dziesiątego roku życia.

Bezpieczeństwo jest w rzeczy samej ważne

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dziś rodzice wyszukują miejsc, w których ich dzieci mogą się rozwijać w sposób w pełni bezpieczny. Wskutek tego nasze Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, w jakim duży nacisk położony jest na to, aby dzieci były właściwie bezpieczne. Stawiamy tylko na akcesoria wykonane z trafnych materiałów. Zależy nam na tym, żeby wszystkie były dopasowane do wieku korzystających z nich maluchów. W stworzonym przez nas centrum na próżno szukać elementów, do wykonania jakich wykorzystano toksyczne materiały. Nie zobaczysz u nas także żadnych ostrych krawędzi. Przychodząc z synem lub córką do naszego centrum, nie musisz więc bać się tego, że zabawa skończy się urazem. W naszym centrum dziecko jest w istocie bezpieczne.

Jaki cel przyświeca naszej działalności?

SmartKidsPlanet to miejsce, które powstało z myślą o dzieciach i ich rozwoju. Zostało zaprojektowane tak, by pobudzało wyobraźnię milusińskich. Przychodząc do nas z synem bądź też córką, możesz posiadać pewność, że to miejsce zabawy będzie rozwijało również pomysłowość Twojego dziecka, a też korzystnie wpłynie na jego predyspozycje motoryczne, bez jakich nie nauczy się chociażby pisać. Wizyta w naszym centrum to także oszałamiający sposób na to, żeby zadbać o rozwój społeczny własnego dziecka. U nas dzieci mogą bawić się w grupie, zaspokajając tym samym potrzebę kontaktu społecznego. W naszym centrum Twoje dziecko dostanie wszystko to, co wymagane do prawidłowego rozwoju.
Jeśli chcesz zapewnić swojemu maluchowi zabawę na najwyższym poziomie, zależy Ci na tym, by Twoja pociecha była w rzeczy samej bezpieczna, chcesz posiadać pewność, że bawi się w miejscu, które korzystnie wpływa na jego rozwój, nie zwlekaj. Gorąco zapraszamy do zabawy w stworzonym przez nas Centrum Mądrej Zabawy!

Więcej na https://smartkidsplanet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *