środa, 27 września

Jakim sposobem przygotować ciało na lato?

Posiadanie szczupłej i wysportowanej sylwetki jest zamysłem dla wielu osób, jednakże nie każdemu udaje się zachować dobry rygor treningowy i dietetyczny. Niekiedy nawet pomimo ciężkiej pracy nad ciałem, rezultaty nie są do końca zadowalające.W takich sytuacjach wolno skorzystać z liposukcji. W tradycyjnej wersji wykonuje się ją przez dość inwazyjny zabieg odsysania tkanki tłuszczowej, niemniej jednak to właśnie dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii można to zrobić nieco mniej inwazyjnie. Liposukcja kawitacyjna, czyli wykonywana przy pomocy ultradźwięków jest o wiele bardziej pewna dla organizmu ludzkiego, a także daje niezmiernie porywające rezultaty.

Czym cechuje się liposukcja kawitacyjna?
Stereotypowa liposukcja jest niesamowicie inwazyjna dla organizmu, gdyż żąda zaawansowanej interwencji chirurgicznej. Liposukcja ultradźwiękami różni się od niej diametralnie, bo tkanka tłuszczowa jest wydalana z organizmu w stosunkowo naturalny sposób. Cały zabieg polega na tym, iż przy pomocy specjalistycznych urządzeń regeneruje się podskórną tkankę tłuszczową. Dzieje się to przez wibracje podyktowane ultradźwiękami. Przez to metabolizm komórek tłuszczowych zaczyna przebiegać o dużo prędzej i jednostki tłuszczu są wydalane z organizmu. Kolosalną zaletą tej metody jest to, iż tak samo, jak w przypadku szablonowej liposukcji można zrealizować zabieg miejscowo. Świadczy to, że jest to metoda dla osób, jakie pragną zredukować tkankę tłuszczową z całego ciała, a także dla osób, które mają problem z konkretną partią, na jakiej zbiera się oporna tkanka tłuszczowa. Może to być na przykład brzuch, pośladki bądź też nogi. Sam zabieg jest nadzwyczaj bezpieczny, a rezultaty zauważalne są już po pierwszym zabiegu. W razie konieczności wolno zrealizować od paru do kilkunastu takich zabiegów, z których każdy trwa około 30 minut. W zależności od potrzeb można przeprowadzić od 5 do 10 zabiegów w około miesięcznych odstępach czasowych.

Jakim sposobem spowodować, by ciało wyglądało lepiej?

Po serii zabiegów liposukcji należałoby też zatroszczyć się o wygląd poprzez opalanie natryskowe. Jest to świetny sposób, ażeby naświetlić szczupłe ciało. To właśnie dzięki opaleniźnie mięśnie wyglądają na bardziej wyrzeźbione, a całe ciało wydaje się smuklejsze oraz o wiele bardziej wysportowane. Jeżeli będzie problem ze słońcem, warto skorzystać z opalania natryskowego, które można przeprowadzić o każdej porze roku.
Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty liposukcji kawitacyjnej, a też opalania natryskowego. Proponujemy też o wiele więcej zabiegów modelujących figurę, a szczegóły można znaleźć na naszej oficjalnej witrynie internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *